facebook

Nowa postać w Overwatch?

Krzysztof Bogacki,
7 lipca 2016

new hero in overwatch

Blizzard udowodnił nie jeden raz, że potrafi dbać o społeczność skupioną wokół swoich gier. Jego najnowsze dziecko – Overwatch – niesamowicie szybko zdobyło sobie grono fanów. I nic dziwnego, bo sama gra jest świetna, a w naszej gameragonowej ekipie jest kilkoro entuzjastów tego nieco cukierkowego FPSa. Sama jakość podstawowej gry to jednak za mało.

By społeczność była cały czas aktywna, Blizzard użyje sprawdzonego już narzędzia: nowych postaci. Podobnie jak w Heroes of the Storm, ale też konkurencyjnych grach typu MOBA, wprowadzanie nowych bohaterów wpływa pozytywnie na żywotność gry. Overwatch ma nieco ponad miesiąc, a już pojawił się materiał, wyraźnie sugerujący, że w grze może pojawić się nowa postać.

Blizzard na Twitterze przedstawił grafikę, która przedstawia broń określaną jako Prototype Biotic Rifle. Konstruktorem tej broni jest nie kto inny jak Torbjorn – genialny inżynier o aparycji krasnoluda. Broń ta ma podstawy techniczne, jak wynika z grafiki, identyczne jak charakterystyczna broń Mercy. Tak, broń lecząca. Jednak z grafiki wynika też, że prawdopodobnie będzie miała ona dwojakie działanie.

CmsjJH1UMAEcsVT

Przytoczone są bowiem wypowiedzi dwójki agentów Overwatch, z których jasno wynika, że Mercy i Torbjorn współpracowali przy konstruowaniu urządzenia, ale anielska healerka ma wątpliwości czy urządzenie będzie wykorzystywane wyłącznie do leczenia. Tak jakby sama nie używała całkiem skutecznego pistoletu… 😉

Naturalnie całość wydaje się być wprowadzeniem do pojawienia się nowej postaci, a po wyglądzie broni można domniemywać, że będzie ona skupiała się raczej na walce na długi dystans. Leczenie będzie zapewne tu jako jedna z umiejętności. Snajper-healer? Brzmi ciekawie.

Sprawdziliśmy już kilka maszyn na hicie Blizzarda i wiemy jedno: do płynnej rozgrywki nie potrzeba potwora. Wystarczy laptop z grafiką GTX 950M (dla niższych rozdzielczości) taki jak np. MSI GL72 lub z GTX 960M (dla wyższych rozdzielczości), chociażby popularny Lenovo Y700 lub MSI GE62. Możliwości jest wiele, a samą grę można zdobyć nieco taniej na popularnych sklepach z kluczami do gier. 

  • Lenovo Y700
  • MSI Nightblade MI2
  • MSI GT72
  • Akcesoria dla graczy
Treść prezentowana w serwisie lab-gameragon.pl, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@gameragon.pl
© GameRagon.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Menu
Komunikat od Lab-GameRagon.pl

Serwis lab-gameragon.pl został połączony z portalem technologicznym lab-kuzniewski.pl. Zapraszamy.

Przekierowanie nastąpi za 10s