facebook

Stardew Valley – ofensywa na kolejne platformy

Krzysztof Bogacki,
21 lipca 2016

stardew

 

Istnieją pewne gry, które nie posiadają zniewalającej grafiki, bajecznego udźwiękowienia i potężnego budżetu na marketing. Jedną z takich gier jest Stardew Valley, gra, która szturmem zdobyła sobie olbrzymią popularność dzięki niezwykle rozbudowanym możliwościom oraz nowatorskiemu gameplayowi. 

Potwierdzono właśnie datę premiery wersji na Linuxa oraz Mac OS. Pingwiniarze i makowcy otrzymają szansę na budowę własnej farmy już 29 lipca.

Użytkownicy wszystkich wersji będą jednak musieli nieco poczekać na update 1.1, a więc wnoszący m.in. oczekiwany przez większość tryb multiplayer. Eric Barone (znany też jako ConcernedApe), twórca Stardew Valley, zapowiedział, że multiplayer, wersje językowe oraz update 1.1 są jeszcze w produkcji. 

 

3097633-ss_6422d297347258086b389e3d5d9c0e0c698312e4.1920x1080

Grafika z całą pewnością nie jest najmocniejszą stroną Stardew Valley

 

Gra ma pojawić się także na konsolach PS4, Xbox One oraz Nintendo Wii U. Na PC gra osiągnęła olbrzymią popularność. W ledwie dwa miesiące sprzedała się w liczbie ponad miliona sztuk. 

  • Lenovo Y700
  • MSI Nightblade MI2
  • MSI GT72
  • Akcesoria dla graczy
Treść prezentowana w serwisie lab-gameragon.pl, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@gameragon.pl
© GameRagon.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Menu
Komunikat od Lab-GameRagon.pl

Serwis lab-gameragon.pl został połączony z portalem technologicznym lab-kuzniewski.pl. Zapraszamy.

Przekierowanie nastąpi za 10s