facebook

Summer Sale #2 – MSI GS70 ponad 600 zł taniej!

Krzysztof Bogacki,
13 lipca 2016

lab

Ponieważ letnie wyprzedaże są w modzie postanowiliśmy zrobić własną. Czyli GameRagon Summer Sale. Przez całe lato będziecie od nas otrzymywali informacje o potężnych przecenach na wybrane modele. Dziś do gry wchodzi MSI GS70, do tego w mocnej wersji z bogatym wyposażeniem.

Promocja jest naprawdę nieskomplikowana: na naszym fanpage na Facebooku podajemy kod, który po wpisaniu w koszyku sklepu redukuje cenę produktu. Proste, prawda?

Tym razem rewelacyjny GS70 6QE-036XPL zostanie przeceniony aż o 633 zł, a więc będzie do kupienia za 6666 zł. To niewiele, zważywszy na to jaką maszynę uzyskujemy.

GS70

Co nie mniej ważne: do wyprzedaży przeznaczyliśmy dwie sztuki tego ciekawego modelu. Tylko dwie. Zatem należy się śpieszyć. I to bardzo.

Co o samym sprzęcie? Lekka forma i duża wydajność to cechy, które zwykle nie chodzą w parze. A tu patrzcie: wyjątek! MSI włożyło sporo pracy w serię GS, a GS70 to największy jej przedstawiciel. Duży, siedemnastocalowy, a jednocześnie dość lekki i wygodny w użytkowaniu. Oraz oczywiście diabelnie wydajny!

  • Lenovo Y700
  • MSI Nightblade MI2
  • MSI GT72
  • Akcesoria dla graczy
Treść prezentowana w serwisie lab-gameragon.pl, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@gameragon.pl
© GameRagon.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Menu
Komunikat od Lab-GameRagon.pl

Serwis lab-gameragon.pl został połączony z portalem technologicznym lab-kuzniewski.pl. Zapraszamy.

Przekierowanie nastąpi za 10s