facebook

Zapowiedź Sniper Elite 4

Krzysztof Bogacki,
15 czerwca 2016

sniper elite 4

Walentynki 2017 zapowiadają się krwawo. Na tę właśnie datę (14 lutego 2017 roku) zapowiedziano bowiem premierę kolejnego Sniper Elite, czwartej już części cyklu poświęconego niełatwej pracy polegającej na „sprzątaniu” ludzi ze znacznych odległości. Co prawda gra oferuje, tak jak i poprzednie jej odsłony, wiele możliwości walki na krótkim dystansie, ale to właśnie strzały z kilkuset metrów są znakiem firmowym serii.

Studio Rebellion zapowiedziało ustami współzałożycieli Jasona i Chrisa Kingsleyów, że pierwotna premiera gry (koniec 2016) byłaby błędem, m.in. ze względu na nakład pracy wymagany do przygotowania Battlezone – tytułu pisanego od początku do końca pod VR. Tłumacząc decyzję o przeniesieniu premiery Sniper Elite 4 na luty, szefowie Rebelliona stwierdzili także, że dzięki takiemu zabiegowi mogą być pewni, że oba tytuły ukażą się bez problemów i niedoróbek.

 

 

Sniper Elite 4 to FPS, którego miejscem akcji są malownicze plenery słonecznej Italii 1943 roku, a więc w czasie inwazji Aliantów na Półwysep Apeniński. Karl Fairburne, bohater, którego przyjdzie nam kontrolować w grze, to ten sam jegomość, którego rękoma zabijaliśmy nazistów w Afryce Północnej w trzeciej części gry.

Warto zaznaczyć, że gra ukaże się także na Xbox oraz PlayStation. Wersja na PC nie powinna odznaczać się szczególnie wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Według plotek do płynnej rozgrywki powinna wystarczyć konfiguracja zawierająca procesor Core i5, 8 GB RAM oraz kartę graficzną GeForce GTX 950.

Nie jest także szczególną tajemnicą, że Sniper Elite 4 ma szansę silniej zaistnieć w świadomości graczy, jeżeli jego premiera będzie odpowiednio oddalona w czasie od debiutów nowego Battlefielda i Call of Duty. Szczególnie, że ten pierwszy z nich zapowiada się wyjątkowo soczyście.

  • Lenovo Y700
  • MSI Nightblade MI2
  • MSI GT72
  • Akcesoria dla graczy
Treść prezentowana w serwisie lab-gameragon.pl, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@gameragon.pl
© GameRagon.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Menu
Komunikat od Lab-GameRagon.pl

Serwis lab-gameragon.pl został połączony z portalem technologicznym lab-kuzniewski.pl. Zapraszamy.

Przekierowanie nastąpi za 10s